Kontakt / Contact

Eesti Keemiatööstuse Liit / Estonian Chemical Industry Association
 
Registrikood 80059527
Peterburi tee 46 (Susi büroohoone), 11415 Tallinn
+372 613 9775
info@keemia.ee

Tegevteenistus / Managing service

Hallar Meybaum
Tegevdirektor
hallar@keemia.ee
+372 613 9775

Kärt Kasak
Kemikaali- ja keskkonnanõunik
kart@keemia.ee
+372 613 9775

Eha Pärn
Finantsist-asjaajaja
info@keemia.ee   
+372 613 9775

Juhatus / Board

Meelis Eldermann
Juhatuse esimees
Viru Keemia Grupp AS
meelis.eldermann@vkg.ee 
+372 3342700

Hannes Reinula
Eastman Specialties OÜ
hreinula@eastman.com 
+372 3325900

Andres Oltjer
AS Chemi-Pharm
andres@chemi-pharm.ee 
+372 508 4966

Jane Paju
NPM Silmet OÜ
j.paju@neomaterials.com  
+372 3929132

Heivo Viinalass
Telko Estonia OÜ
heivo.viinalass@telko.com
+372 6548836

Peeter Tohver
Krimelte OÜ
peeter.tohver@krimelte.com
+372 6059300

Andri Avila
Eesti Energia AS
info@keemia.ee
+372 613 9775

Taavi Puusepp
Nitrofert AS
taavi.puusepp@gmail.com
+372 58183721

Margus Lopp
Tallinna Tehnikaülikool
info@keemia.ee
+372 613 9775

Artur Telling
Tikkurila AS
artur.telling@tikkurila.com
+372 6501100

Liina Kikas
Estko AS
info@estko.ee
+372 6790300