Vaata videoid Fit for REACH projekti tublidest pilootettevõtetest!

BEF

Projekti Fit for REACH raames on valminud tutvustavad videoklipid kolmest pilootettevõttest – Mayeri Industries AS, Henkel Balti OÜ ja Epokate OÜ –, mis kirjeldavad projekti raames eelmainitud ettevõtetes läbiviidud ohtlike ainete vähendamist nii toodetes kui tootmises.

EKTL tänab Balti Keskkonnafoorumi vajaliku ja eduka projekti läbiviimise ning samuti meie liikmes-ettevõtete usina kaasamise eest. Ühtlasi kiidame tublisid ettevõtteid, kes BEFi projekti kaudu oma aega ja ressurssi ohutuse tõstmisesse panustasid.

 

 

 

 

 

Fit for REACHi raames on projektieksperdid Balti riikides töötanud ligi 90 juhtumiga. Ligikaudu pooled juhtumitest on suunatud ohtlike kemikaalide asendamisele (tehnilised või funktsionaalsed alternatiivid). Teiste juhtumite korral rakendati organisatsioonilisi meetmeid (kemikaalide inventuuri parandamine või koostamine, tööohutuse küsimused, ohutuskaardi kontrollimine jne). Lisaks nõustati 45 ettevõtet mõne konkreetse küsimuse, ohutuskaardi kontrollimise vms osas. Täpsemalt Fit for REACH projekti kohta saab lugeda BEF kodulehelt: SIIT