Orgaanilise, sünteetilise ja analüütilise keemia uurimise ja vastavate tehnoloogiate arendamise ümarlaud 5. juulil

23.05.2014

EKTL edastab TTÜ Keemiainstituudist Mihkel Koeli kutse tulla orgaanilise, sünteetilise ja analüütilise keemia uurimise ja vastavate tehnoloogiate arendamise ümarlauale.

Planeeritud on diskussioone, mis puudutavad nii orgaanilise kui ka anorgaanilise keemia/tehnoloogia valdkondi, kus tähelepanu pööratakse ka energia tootmisele (päikesepatareid, kütuseelemendid, jmt.) Eraldi tähelepanu pühendatakse biomassi kasutamisele ja ümbertöötlemisele keemiatööstuse tooraineks ning  selleks vajaliku uudse keemia tehnoloogia arendamisele.

Teadlaste poolt teadustöö tulemuste kiire tutvustamine tööstusele võimaldab viimastel suurendada oma konkurentsivõimet ja hõivata loodussõbralikemate kvaliteettoodetega uusi turge. Moderaatoriks olemise suhtes on Siemon Smid oma nõusoleku andnud. Toetust on lubanud ka TTÜ innovatsiooni ja rahvusvaheliste suhete prorektor Tea Varrak.

Kutsume Eesti poolseid huvilisi, kes sel veidi ebamugaval laupäevasel suvepäeval sooviksid tulla diskuteerima keemia teaduse ja tehnoloogia ning tootmise probleemide üle.

Oma osavõtust palun niipea kui võimalik teavitada Mihkel Koeli: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Viimati uuendatud 23.05.2014