Kutse koolitusele: ohtlike ainete kajastamine vee-ettevõtja ja kliendi vahelistes lepingutes

29.04.2015

Alljärgnevalt edastame Balti Keskkonnafoorumi kutse:

Kutsume Teid koolitusele, mille eesmärgiks on tõsta vee-ettevõtjate, nende klientide kui ka kõigi teiste seotud osapoolte teadlikkust veekeskkonnale ohtlikest ainetest ja nende ohjamisega seotud väljakutsetest (õigusaktidest tulenevad nõuded, veekeskkonnale ohtlike ainete kajastamine vee-ettevõtja ja kliendivahelistes lepingutes, jms).

Koolituse täpsem informatsioon ja koolitustel käsitletavate teemade loetelu leiate kirja manuses olevast ajakavas.  

Koolitused toimuvad:

7.05 Tartu - Tartu Loodusmaja seminariruumis

8.05 Kiviõli - Kiviõli Seiklusturismi konverentsisaalis
12.05 Pärnus - (koht täpsustub)
13.05 Tallinnas - Bliss Konverentsikeskus

Koolitusel osalemiseks palun märkige, millisel koolitusel soovite osaleda ning täitke elektrooniline registreerimisvorm või andke enda osalemissoovist teada e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Registreerimistähtaeg igale koolitusele on üks päev enne koolituse toimumist. Juhime Teie tähelepanu, et kohtade arv on piiratud.

Koolitused on tasuta ning viiakse läbi Eesti erinevates linnades projekti „ Juhendi koostamine vee-ettevõttevõtjatele veekeskkonnale ohtlike ainete kajastamiseks vee-ettevõtja ja kliendi vahelistes lepingutes“ raames, mida kaasrahastab SA Keskkonna Investeeringute Keskus.

Lisainfo:

Katrin Juhanson

MTÜ Balti Keskkonnafoorum
Liimi 1, Tallinn 10621

Tel 6 597 028

Viimati uuendatud 06.05.2015