Koolitus: Euroopa õigusraamistik kosmeetikatoodetele

12.01.2016

Riias toimub 3. ja 4. märtsil 2016.a. kosmeetikatööstusele suunatud koolitus, mis käsitleb kosmeetikatoodete Euroopa Liidu õigusraamistikku.

Rephine Balticum on ainus ettevõte Balti riikides, mis pakub täielikult sertifitseeritud, EL akrediteeritud spetsiaalset koolitust õigusnõunikele, ravimiohutuse, GMP / GDP spetsialistidele. Kõik koolitajad on hoolikalt valitud kogenud spetsialistid konkreetsetes valdkondades, kes on võimelised jagama praktilisi ja kõige uuemaid teoreetilisi teadmisi ning teevad seda interaktiivsel ja kaasaval viisil, tagades, et osalejad tõesti õpivad ja saavad omandatud teadmisi rakendada oma igapäevases töös.

Osalejad mõistavad Euroopa kosmeetika määruse taga olevat lähenemist ja loogikat; õpivad, kuidas juhtida toote andmiku koostamist ning hallata vastavat dokumentatsiooni; kuidas valida õiged tarnijad ja kuidas saada hakkama turukontrolli ja pädevate asutuste inspektsioonidega.
Kursust juhivad hr Yannis Kapetanstratakis, kosmeetika ohutuse juht QASC Ltd, ja hr Doram Elkayam tegevdirektor Obelis COO. Külalisesineja on Ms. Maja Rumpetere, kosmeetikatoote ohutuse ja turujärelevalve direktor Läti tervisekaitseinspektsioon.
Kursuse keeleks on inglise keel, kuid soovi korral pakutakse sünkroontõlget vene keelde (osaleja soovil).

Programmi leiab SIIT
Hind kahe päeva eest on 500 eurot.
Eesti Keemiatööstuse Liidu liikmetele kehtib soodustud -5% 

Viimati uuendatud 12.01.2016