BEF korraldab rahvusvahelist seminari oma projekti "Fit for REACH" raames

13.12.2016

Projekti „Balti riikide tööstusettevõtete piloottegevused heidete vähendamiseks ohtlike kemikaalide asendamise ja ressursside efektiivsema kasutamise teel" (LIFE Fit for REACH) raames kutsub Balti Keskkonnafoorum (BEF) teiste seas EKTLi osalema rahvusvahelisel seminaril "Enforcement practices with regard to the REACH Regulation", mis toimub 1.-2. veebruaril 2017 Tallinnas, hotellis Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa.

Eesmärgiks on arutada uusi arenguid ja hetkeseisu EL'i kemikaalipoliitika ja REACH määruse rakendamisel. Peamiseks sihtrühmaks on REACH määruse jõustamisega tegelevad ametkonnad ja pädevad asutused Balti riikidest. Seminaril arutluse alla tulevad teemad leiate kutsest ja programmist.
Seminar viiakse läbi arutelu formaadis, mille eesmärgiks on vahetada kogemusi. Puuduvad traditsioonilised ettekanded ja selle asemel oodatakse kõiki aktiivselt osalema ja sõna võtma. 

EKTL on oma osalemissoovist juba teada andnud. Kui liikmetel on olulisi teemasid, mis vajaksid kajastamist, siis palume neist aegsasti Liidule märku anda. 

Viimati uuendatud 13.12.2016