Tööstusettevõte, osale tasuta pilootprojektis - innovatiivne tööstusautomaatika mobiilne lahendus SCADA süsteemidele.

11.01.2017

Iga tootmisettevõtte juht teab, et tehniliste probleemide ennetamine on odavam ja tõhusam viis ettevõtte juhtimisel, kuid tihti info probleemide kohta jõuab moonutatud kujul ja liiga hilja.
Tehnopoli iduettevõte Avizu Technologies on loonud ainulaadse tööstusautomaatika mobiilse lahenduse. Oma lahendusega pakub Avizu operatiivset tehnilise informatsiooni edastamist maksimaalse kiirusega ning suure informatiivsusega.
Lahendus on mõeldud eelkõige ettevõtetele, millel on prioriteediks tootmisprotsessi jälgimine ja kriitilistele tõrgetele kiire reageerimine. Probleemide korral teavitab süsteem operatiivselt nii kohal viibivat personali kui ka juhtivaid töötajaid mobiilseadmete kaudu. Süsteem on ühildatav peaaegu kõikide SCADA süsteemidega ja toetab ka mõningaid MES ja ERP süsteeme. Rohkem infot lahenduse kohta on kättesaadav www.avizutech.com kodulehel.

Avizu meeskond otsib lahenduse testimiseks esimesed piloodid Eestis. Kui Teie ettevõttes on kasutusel SCADA süsteem ja soovite innovatiivse lahenduse tasuta testimist, võtke palun ühendust Avizu meeskonnaga ( See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , tel. 58580185).

Avizu Technologies asutati Eestis 2015. aastal ja selle arengut toetab Tallinna Teaduspargi Tehnopol Startup Inkubaatori programm. Avizu Technologies eesmärk on viia mobiilsed SCADA süsteemid täiesti uuele tasemele.

Vaata täpsemalt SIIT

Viimati uuendatud 11.01.2017