Info 9 ja 10 dets. 2010 toimunud CLP koolituse kohta

14.12.2010

UUS! Lisatud koolituse materjalid ja viimase ülesande terviklik lahenduskäik (16.02.11). Kasutamiseks ainult EKTLi liikmetele. VAATA SIIT!


CLP koolitus toimus ettenähtud ajal 09-10.12.10.a Finnair´i streigi ning lumetormi Monika kiuste. Nii Hollandist saabunud koolitajad kui ka üle Eesti kohale tulnud koolitusel osalejad jõudsid suuremate hilinemisteta Tallinnas asuvasse Reval Central Hotelli ning loodetavasti pääsesid ka reede õhtul viperusteta koju tagasi.

Koolituse läbiviijateks olid Caroline Coucke ja Leo van der Biessen rahvusvahelisest konsultatsioonifirmast Royal Haskoning. Kokku osales koolitusel 21 keemiatööstusega seotud ettevõtte esindajat. (vastavad sertifikaadid  ja koolituse käigus koostatud lisaülesande materjalid saab lähiajal EKTLi kaudu - veebruaris osalejatele edastatud)
 

Koolitusprojekti organiseerimise raames on EKTL taotlenud toetust EASi Teadmiste ja oskuste programmist ja Euroopa Sotsiaalfondist. Kuigi koolitus on toimunud, siis projekt alles kestab ning seetõttu informeerime toetuse saamisest ja suurusest projekti ametliku lõppemise järgselt ning teeme seda sektsioonis EAS ja EKTL koolitusprojektid, kust leiab infot ka varasemate koolituste kohta nii projektide sisu, eesmärgi kui tulemuste osas.

Viimati uuendatud 11.10.2013