Infopäev kemikaale käitlevatele ohtlikele ettevõtetele

20.01.2012
EELTEADE!


Seoses kemikaaliseaduse ja selle alamaktide muudatustega korraldab Tehnilise Järelevalve Amet (TJA) märtsi lõpus infopäeva kemikaale käitlevatele ohtlikele ettevõtetele.

Seaduse muudatused puudutavad näiteks ohtlikke kemikaale käitleva ettevõtte kohustusi ja avalikkuse teavitamise korda, kemikaali ohtlikkuse alammäärasid, nõudeid kohustuslikule dokumentatsioonile ning tegevusloa taotlemise kohustuse lisandumist.

Infopäeval selgitatakse täpsemalt, millised kohustused lisandusid toimunud muudatusega ohtlikele ettevõtetele ning peamisteks teemadeks on ettevõtte ohtlikkuse kategooria arvutus, põlevkiviõli klassifikatsioon, tegevusloa taotlemine, nõuded dokumentatsioonile ja dokumentide kooskõlastamine, riskianalüüsiga seonduv ning hädaolukorra lahendamise plaan.

Lisaks TJA-le on infopäeva lektoriteks Päästeameti ja Keskkonnaameti esindajad.

Infopäeval osalemise soovist palutakse teada anda e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Teretulnud on Teie täiendavad ettepanekud teemadest, mida võiks teabepäeval käsitleda.

Infopäev on kõigile osalejatele tasuta. Infopäeva toimumise täpse aeg ja koht antakse täiendavalt teada.

Tagasisidet oodatakse hiljemalt 03. veebruariks 2012.


Viimati uuendatud 11.10.2013