Tööohutuse, ergonoomia ja tööpsühholoogia alane Teabepäev juhtidele. 14. november 2012

22.10.2012

Mida saab ettevõte teha selleks, et meid ümbritseks turvaline, vajadusi arvestav ning toetav töökeskkond. Kes on need, kes aitavad meid ettevõttes seda kõike parimal võimalikul viisil ellu viia? ESTE Teabepäev annab ülevaate nii seadusandlikust kui elluviivast poolest, võimalustest ja ohtudest ning selgitab kuidas ettevõte kõigest sellest kasu saab. Esinema on palunud oma ala parimaid praktikud,  töökeskkonna ja tööpsühholoogia spetsialistid.

Mis toimub:
o    ESTE Teabepäev “ Töökeskkond kiidab Tegijat
Millal  toimub:
o    14. November 2012, kell 9.30 – 16.00
Kus toimub:
o    Meriton Grand Conference & Spa hotelli konverentsisaalis Peterson II
Keda teabepäevale oodatakse:
o    Ettevõtte juhte, personalitöötajaid, töökeskkonnaspetsialiste või töötajaid, kes korraldavad ettevõttes töökeskkonnaalast tegevust.
Kes teabepäeval ette astuvad:
o    Teabepäeva moderaator on  Tööinspektsiooni teabeosakonna juhataja Andres Kraas.
Kasulikke mõtteid jagavad ESTE tööergonoomik Sirje Talvistu; Terviseameti Töötervishoiu büroo juhataja Mari Järvelaid; tööpsühholoog Elen Pikknurm, TTÜ Tööstuspsühholoogia instituudi MSc Liina Randmann; ABB  Elektrimasinate tehas keskkonna- ja tööohutusspetsialist Marju Peärnberg; Saku Õlletehase personalidirektor Ave Kala; INNOVE struktuuritoetuste üksuse tööelu keskuse juhataja Ülle Luide; MAQS Law Firm advokaat Katrin Sarap; Tallinna Tehnikakõrgkooli transporditeaduskonna dekaan, Tööinspektsiooni peadirektor aastatel 2000-2006, Priit Siitan jt.

Täpsemat päevakava vaata ning registreeru üritusele SIIN.

Viimati uuendatud 11.10.2013