TÜ Katsekoda annab teada, et tulemas on järjekordne koolitus "Laboritöö praktilised aspektid"

29.09.2013

Sarnaselt eelnevatele aastatele on kursus kahepäevane ja sisaldab ka praktilist osa. Kursus algab 29. novembril ja teine osa toimub 6. detsembril 2013.

Kursuse tutvustus:

Sihtgrupp: laborandid ja kõik teised omakäeliselt analüüse (ja muud laboritööd) tegevad töötajad, samuti nende tööd juhtivad ja laborisse varustust valivad inimesed.

Kursuse lühikokkuvõte: Kursuse käigus antakse ülevaade teemadest, mis on seotud igapäevase laboritööga. Jagatakse juhiseid, kuidas korrektselt
kaaluda, filtreerida, pipeteerida jne, millest lähtuda mõõtnõude, filtrite, pH-meetrite jt valikul, kuidas töötada levinumate mürgiste ainetega ja puhastada laboris kasutatavat vett.

Üldinfo:

Kursuse viivad läbi Riin Rebane, Karin Kipper, Anneli Kruve ja Maarja-Liisa Oldekop.
Kursuse kestus: 2 tööpäeva: 29.11.13 ja 6.12.13

Teadmiste kontroll: Kursuse mõlemad päevad lõpevad kirjaliku arvestusega, mille positiivsel sooritamisel saab osaleja vastava tunnistuse.

Kohtade arv: maksimaalselt 30
Toimumise koht: TÜ Chemicum, Ravila 14a, ruum 1104, Tartu
Saabumine/registreerumine alates 9:00, õppetöö algus 9:30.

Kursuse hind: 170 EUR osavõtja kohta. Hinna sees on kursuse materjalid, lõunasöök ja kohvipausidel pakutav kohv ning suupisted.
Tasumine: pärast kursuste toimumist arve alusel

Kellel on huvi osaleda (või kedagi osalema saata), teatage palun telefoni või e-maili teel TÜ Katsekoja sekretärile:
Marju Rosenthal
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel. 737 5261

Registreerumisel on vajalik info: inimese nimi, asutus ja isikukood (isikukood on vajalik kursuse läbimist tõendava tunnistuse jaoks).


Parimate soovidega

Koit Herodes

TÜ Katsekoda
TÜ Keemia Instituut
Ravila 14a
50411 Tartu

Viimati uuendatud 29.11.2013