Eelgaraaž48: Ida-Virumaa tööstuse ja IT-sektori kontaktüritus

27.01.2014

EKTL edastab kutse:

Põlevkivi Kompetentsikeskus on 20. veebruaril korraldamas üritust Eelgaraaž48. See on ühepäevane üritus, kus kokku saavad Ida-Virumaa tööstus ja IT-sektor, et Garaaž48 meeskonna juhendamisel leida võimalikke IT-lahendusi ettevõtete probleemidele. Lahendused kaardistatakse ja parimad viiakse ka nutikate IT-inimeste poolt ellu järgmise Garage48 arendusnädalavahetusel.

Töö toimub töötubades. Üks töötubadest (muu tööstuse töötuba) on sisuliselt keemia valdkonna töötuba.

Põlevkivi Kompetentsikeskuse juhatajal on kaks palvet:

1.       Palutakse abi keemiavaldkonna töötoa eestkõneleja leidmiseks –  Kas teie ette võttes on inimene, kes sooviks töötoas  moderaator olla:  millised protsessid toimivad ja kus võiks automaatsed lahendused appi tulla. Palun teatage: Kalle Pirk: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2.       Palutakse levitada ürituse infot liidu kanalites, et leida keemiatööstuse ettevõtteid osalema -  Liit levitab kutset

Eelgaraaži eesmärk on erinevad ettevõtted omavahel kokku viia ning koostöös leida võimalikke IT-lahendusi valdkonna ettevõte probleemidele.

 

Täpsem info:

Kalle Pirk

Põlevkivi Kompetentsikeskuse juhataja

TTÜ Virumaa Kolledž

Viimati uuendatud 28.01.2014