Keskkonnaseminaride sari „Kuidas jääda ellu üha karmistuvatest tingimustes?“

06.03.2014

Head Eesti Keemiatööstuse Liidu liikmed. Tuletame Teile meelde, et täna algas keskkonnaseminaride sari „Kuidas jääda ellu üha karmistuvatest tingimustes?“ esimese seminariga „Kas keskkonnanõuded ajavad ettevõtja pankrotti?“.

Eesti Keemiatööstuse Liidu liikmetel on võimalik kogu seminarisarjal osaleda 50% soodsamalt, kui märgite registreerumisel asutus/organisatsioon lahtrisse ka Eesti Keemiatööstuse Liidu nime.

Seminarisarja teisel seminaril esineb kaasamise-alase ettekandega EKTLi tegevdirektor Hallar Meybaum.

Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon,  Eesti Arengufond ja advokaadibüroo Glimstedt korraldavad koostöös seminarisarja „Kuidas jääda ellu üha karmistuvates tingimustes?“. Seminarisarja raames korraldatakse perioodil märts-november 2014.a. kuus erinevat seminaripäeva.  Kõik seminarid toimuvad Keskkonnaministeeriumi 1. korruse saalis. Esimene seminar „Kas keskkonnanõuded ajavad ettevõtja pankrotti?“ toimub juba 6. märtsil.

Sarja tulemusel omandab ettevõtja olulised baasteadmised keskkonnaõigusest ja oskab orienteeruda keskkonnaõiguse alases regulatsioonis, mõistab keskkonnakaitseliste otsustuste tagamaid, oskab keskkonnaõiguse loomisel kaasa rääkida ja enda õiguseid keskkonnakaitse valdkonnas kaitsta. Sarja raames tutvustatakse ettevõtjatele ka vabatahtlikke keskkonnahoiu meetmeid ja nende rakendamise võimalusi ning antakse terviklik ülevaade sellest, milliseid toetusi on tal võimalik taotleda, et oma äritegevust keskkonnahoidlikumaks muuta.  

Esimest seminari tuleb avama keskkonnaminister ja avaettekande teeb keskkonnaministeeriumi kantsler. Lisaks teevad kogu sarja vältel ettekandeid väga mitmed huvitavad esinejad, keda tavapäraselt avalikkuse ees esinemas ei näe (nt Tallinna Halduskohtu esimees, Riigikohtu halduskolleegiumi nõunik,  mitmed ettevõtjad).

Link keskkonnaseminaride sarja tutvustusele ja sarjale registreerumine on siin

Viimati uuendatud 06.03.2014