Liikmete arvamusartiklid

Teekond viksist ja poleerimisvahast rahvusvahelise keemiatööstuskontsernini (PM; 08.05.17)

12.05.2017

Allikas: Postimees

1910ndatel vajasid apteekrid müügiks juuksetoonikut ja suuvett, jalatsivabrikutes kippus nappima värve, vikse, vahasid ja liime, mööblivabrikud vajasid piirituslakke ja poleerimisvahasid. Nimi Kiilto (tõlkes läige) viitab sellele, milliseid tooteid ettevõte oma algusaastatel tootis. Praegu arendab ja toodab Kiilto liime ning nende sidustooteid ja -süsteeme ehitus-, renoveerimis- ja tööstusotstarbeks kõige ülemistest kihtidest kuni aluspinnani välja.

Üheskoos uute saavutuste poole

Kiilto tegevus on suunatud püsivate partnerlussuhte hoidmisele. Soov on luua koostöös kliendiga uusi lahendusi, täiendada erialaoskusi ja saavutada kvaliteetne tulemus, mis peab vastu ajahambale ning on toodetud usaldusväärsel viisil. Üksteise kuulamine, vastastikune mõttevahetus ja teadmiste jagamine klientidega täidavad ühist eesmärki. Kõige olulisem on klientide vahetu teenindamine ja sellesse panustab ettevõtte iga töötaja. Nimelt süveneb Kiilto teenindaja iga kliendi soovidesse ja tutvub põhjalikult keskkonnaga, kus klient Kiilto tooteid kasutab. Personaalselt suheldes saab väga hea ülevaate kliendi ootustest ja annab kliendile võimaluse just tema ettevõtte eripärasusi arvesse võttes leida see kõige õigem toode või lahendus, millega klient eristub oma konkurentidest ning saavutab kvaliteetse lõpptulemuse.

Kättesaadavus ja laitmatult toimiv 24 h logistika

Loe edasi...

ADAPTER – ühendab teaduse ja ettevõtluse

01.12.2016

Mis on Adapter?

ADAPTER on Eesti ülikoolide vaheline koostöövõrgustik, mille eesmärgiks on lihtsasti ja kiirelt viia kokku ettevõtted ning teadus- ja arendusasutused. ADAPTER võimaldab ühe nupuvajutusega saada ühendust kõikide selles osalevate Eesti teadus- ja arendusasutustega, otsida nende poolt osutatavate teenuste seast endale tarvilik, tutvuda ettevõtetele suunatud toetusmeetmetega ja palju muud.

ADAPTERi lubadus on, et kui esitate oma päringu Eesti teadus- ja arendusasutustele läbi ADAPTERi, vastatakse vajaliku informatsiooniga 5 tööpäeva jooksul.

Lisainfo: www.adapter.ee 

 

 
 

Elena Past: Eduka majandamise kõrval on olulised keskkonnasäästlikkus ja inimesed (ÄL; 02.06.16)

02.06.2016

Allikas: Delfi Ärileht

02.06.2016

AAA, AA ja A-klassi reitinguga ettevõtteid on Eestis vaid 18 protsenti kõikidest registreeritud äriühingutest. Akzo Nobel Baltics AS on üks neist, omades juba aastaid kõrget reitingut. Tootmine asub väikelinnas Raplas, müüki tehakse pealinnast. Olulisel kohal on töötajad ja vastutustundlik tootmine. Üks pikema ja stabiilsema ajalooga ettevõtteid toetab märkimisväärselt ka kunsti.

Vaata vastavasisulist videot SIIT

Chemi-Pharm: Suudame konkureerida maailma suuremate brändidega (ÄL; 17.06.16)

27.06.2016

Allikas: Ärileht

Intervjuu Chemi-Pharm AS omaniku ja juhataja Ruth Oltjeri ning tegevjuhi Kristo Timbergiga

Suurte plaanidega edukas väikeettevõte Chemi-Pharm AS omanik ja juhataja Ruth Oltjer ning tegevjuht Kristo Timberg räägivad ettevõtte kujunemisest ning tulevikuplaanidest — sihikul on oma tehased nii Aafrikas, Aasias kui ka Ameerikas.

Millega Chemi-Pharm tegeleb?
Kristo Timberg: Chemi-Pharm tegeleb eelkõige desinfektantide, puhastusvahendite ja kosmeetika tootmise ja müügiga. Oleme aegade jooksul kasutanud väga mitmeid ärimudeleid, aga täna on meie põhifookus siiski meditsiinisektor, igasuguste viiruste ja bakterite hävitamine ja seeläbi ka inimelude päästmine.

Kuidas Teie ettevõte alguse sai?

Loe edasi...

Chemi-Pharm: Nišitoodetega on jõutud maailmatasemele ja AAA reitinguni (ÄL; 26.05.16)

26.05.2016

Allikas: Delfi Ärileht

26.05.2016

19 aastat tagasi alustanud väike ettevõte AS Chemi-Pharm on oma tegevusega jõudnud mitmele turule väljaspool piire. Firma toodab desinfektante, puhastusvahendeid ja kosmeetikat. Äris peetakse olulisimaks kliendile pühendumist ja järjepidevat arengut, kindlasti ka töötajaid. Krediidiinfo suurepärane reiting AAA on tunnustus olnud mitmel aastal ja konkureerida suudetakse ka maailmas tuntud tootemarkidega.
Chemi-Pharmi peakontor asub Eestis, tütarfirmad Lätis ja Singapuris ning sidusfirma Malaisias.

Videot kõnealusel teemal saab vaadata SIIT


Lehekülg 1 / 12