Ilmus TööstusEST esimene number (5.06.15)

04.06.2015

Allikas: Meediapilt

5. juunil ilmub ajakiri TööstusEST, mis on pandud kokku koostöös Eesti Elektritööstuse Liidu, Eesti Masinatööstuse Liidu, Eesti Keemiatööstuse Liidu, Eesti Plastitööstuse Liidu, Eesti Elektroonikatööstuse Liidu ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga.

Esimese numbri põhiteemaks on Eesti tööstuspoliitika: oma nägemuse esitavad nii tööstusliidud kui Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, samuti jagab oma kogemust Kristjan Lepik Arengufondist ning Raul Eamets Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast.

Arutleme tööstuse ja IT lõimumise üle, jagame Mista Autexi edulugu, LHV osutab, kuidas Eesti kapitali tööstussektorisse tagasi tuua. Lisaks tutvustame pakendiaruandluse nõudeid ja Horisont 2020 toetusvõimalusi.

Elektroonilise ajakirjaga saad tutvuda, vajutades SIIA

Oleksime tänulikud, kui leiate hetke aega, et hinnata ajakirja sisu. Nii saaksime seda nägemust arvesse võtta ning muuta ajakirja veel paremaks. Küsimustik on anonüümne, sellele vastamine võtab aega paar minutit. Vastamiseks kliki – ajakirja TööstusEST tagasiside

Ajakirja trükiversioon saadetakse otsepostiga Eesti tööstusliitude liikmetele, ministeeriumite esindajatele, kohalikele omavalitsustele, konsultatsiooniettevõtetele, arendajatele ning õppeasutustele. Head uudistamist!

TööstusEST järgmine number ilmub 1. oktoobril.

Täpsem teave:

Sigrid Sooman
müügijuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.meediapilt.ee

Viimati uuendatud 05.06.2015