ECO OIL OÜ

 
Aadress
Põlvamaa Kanepi vald Valgjärve, 63418
Esindaja
Kristi Paalman
E-post
kristi@ecooil.ee
Telefon
372 5270555

Tegevusvaldkonnad
Ehituskeemiatoodete tootmine ja müük

Tegeleme alates 2000.a kodumaisel toorainel põhinevate looduslike puidukaitsevahendite tootmise ja turustamisega.
Valgjärvel, Põlvamaal, asuv Eco Oil Oü värvikoda pakub parimaid lahendusi meie kliimasse sobivate looduslike puidukaitsevahendite näol. Oma teadmisi oleme täiustanud koostöös Saksamaa laboritega.
Põhitooraine, Linaõli, on kodumaine toode. Linapõllud asuvad Põlvamaal Moostes, Paali Talu maadel, kus tegeletakse teaduspõhiselt õlilinakasvatamisega ja pressimisega, mille tulemusena saadakse kvaliteetne tooraine puidukaitsevahendite tootmiseks.
Teine tähtsaim tooraine meie puidukaitsevahendites on Männitõrv, mille tootmisega tegeleme võimaluste piires ise. Osaliselt ostame männitõrva sisse ka välispartneritelt, mille töötleme ümber lõpliku kvaliteedi saavutamiseks.
Meie eesmärgiks on anda võimalus inimestele viimistleda ja kaitsta oma kodu ja sellega kaasnevaid puitehitisi nii seest kui väljast looduslike linaõlil ja männitõrval baseeruvate toodetega. Kogenud ja professionaalse meeskonna poolt toodetud kvaliteetne puidukaitsevahend annab puidule kaitse, niiskuse, hallituse ja siniseente vastu ning toob esile puidu kauni välimuse ja vastupidavuse aastateks.