Aita valida aasta keskkonnasõbralikku ettevõtet

pexels

Konkurssi "Aasta keskkonnasõbralik ettevõte" korraldatakse igal aastal eesmärgiga selgitada välja keskkonnasõbralikud ettevõtted, kes on oma tegevusega silmas pidanud keskkonna heaolu -  panustanud keskkonnasaaste vähendamisse ning keskkonnahoiu suurendamisse.

Konkursi eesmärk on näidata, et keskkonnaprobleemid saab muuta ka majanduslikeks võimalusteks. Konkursi kandidaadid on oma tegevusega silmas pidanud keskkonna heaolu – panustanud keskkonnasaaste vähendamisse ning keskkonnahoiu suurendamisse. Võitjate tunnustamisega soovime innustada ka teisi ettevõtteid kasutama keskkonnast hoolivamaid lahendusi ning tarbijaid tegema keskkonnasõbralikumaid valikuid. 

Keskkonnasõbraliku ettevõtte auhinnale kandideerib tänavu 15 ettevõtet: OÜ Nõo Lihatööstus, OÜ Weerec, Eurobio Lab OÜ, Artisana OÜ, Comodule OÜ, Kleenoil Eesti OÜ, Elmo Rent AS, MixPack OÜ, Solarstone OÜ, Saku Õlletehase AS, Swedbank Eesti, AS Tallinna Sadam, AS HKScan Estonia, AS A. Le Coq, AS Silikaat.

Kandidaatidega saab lähemalt tutvuda ja oma hääle anda siin: https://keskkonnatunnustused.ee/et/aasta-keskkonnasobralik-ettevote/rahvahaaletus/kandidaadid 

Hääletada saab 13. septembrist kuni 3. oktoobrini.