Cosmetics Europe käivitas COVID-19 ressursiplatvormi: "Koostöö kriisis"

Cosmetics Europe

Cosmetics Europe (Euroopa kosmeetikatööstuse esindusorganisatsioon) tegi avalduse, et kuivõrd COVID-19 kriis mõjutab jätkuvalt Euroopa ja kogu maailma ühiskondi, kodanikke ja majandust, siis töötavad nende liikmesühendused (s.h EKTL) ja liikmes-ettevõtted selle nimel, et olulised isikliku hügieeni tarbed oleksid inimestele kättesaadavad nii Euroopas kui ka mujal maailmas.
 
Cosmetics Europe on uhke oma tööstusharu panuse üle ühistesse püüdlustesse, et koronaviirusest võitu saada.
 
Cosmetics Europe käivitas eile (02.04.20) spetsiaalse ressursiplatvormi COVID-19 “Koostöö kriisis”.
 
Selle platvormi eesmärk on teavitada kosmeetika- ja isikliku hügieeni toodete rollist koronaviiruse vastu võitmisel, peamistest poliitilistest väljakutsetest, millega kosmeetika/hügieenitoodete sektor silmitsi seisab, ja oma liikmeskonna tegevustest kriisile reageerimisel.
 
Ressursiplatvorm COVID-19 on universaalteenus, mis pakub hõlpsat juurdepääsu teabele CE-tegevuse kohta, EL-i asutuste avaldustele ja algatustele, ajakohastatud andmetele tööstuse tegevuse kohta ja õppevahenditele käte puhastamise ja pesemise kohta. Selles kriisiolukorras ei saa lasta "täiuslikkusel" olla "hea" vaenlaseks, aga platvorm areneb edasi ning seda täiustatakse ja ajakohastatakse jooksvalt.
Platvormile pääsete CE veebisaidi kaudu: SIIT.  
 
Cosmetics Europe jätkab tegevuste koordineerimist ja toetab liikmete püüdlusi riiklikul tasandil kõikjal, kus suudab - uutest algatustest palutakse teada anda ning neid jagatakse platvormi kaudu esimesel võimalusel.