Dove ja The Body Shop ühendavad jõud toetamaks julmusevaba kosmeetika propageerimist

pexels

Dove ja The Body Shop ühendavad jõud, et saada  kollektiivseks hääleks ECHA loomtestimisnõuete üle käivas teemas. Duo teeb koostööd maailma juhtivate loomakaitserühmadega, et kutsuda EL-i ja Ühendkuningriigi valitsusi üles kaitsma oma loomkatsete keelde.

Ühinedes PETA, Cruelty Free Europe, HIS, Eurogroup for Animals ja ECEAE partneritega, esitavad nad Euroopa Komisjonile rea petitsioone, milles nõutakse, et kosmeetikatoodete loomkatsete keeldu kaitsetaks ja tugevdataks, EL-i kemikaalide regulatsiooni uuesti läbi vaadataks ja regulatiivteadusi kogu maailmas EL eeskujul, kes moderniseeris kõik loomkatsed järk -järgult.

Dove ja The Body Shop ütlesid oma avalduses, et neil mõlemal on pikaajaline pärand loomkatsete vastu. Tegemist on kahe maailma suurima julmusevaba kaubamärgiga ja nad usuvad, et loomkatsed ei ole vajalikud kosmeetikatoodete ohutuse tagamiseks. The Body Shop on alates 1989. aastast lakkamatult kampaaniat teinud kosmeetikatoodete loomkatsete vastu, samas kui Dove on 60 aastat töötanud ilutööstuse paremaks muutmise nimel.