Eesti looduskosmeetika tootja JOIK pidas sarikapidu

JOIK

Sertifitseeritud looduskosmeetikat, koduspaa tooteid ning kodulõhnastajaid valmistav Eesti ettevõte JOIK rajab endale uue tootmishoone. Moodsate tehniliste ja energiasäästlike lahendustega varustatud kaasaegne tootmis-, lao- ja kontorihoone valmib 2023. aasta juulikuus ja paikneb Tallinna piiril Kokasauna tehnopargis. Uue hoone asukoht piirneb rohealaga ning põimib ühte kaasaegsed tootmis- ja logistikavõimalused ning meeldiva keskkonna. Uue hoone rajamise kasuks otsustati, et veelgi paremini täita sertifitseeritud kosmeetika tootmise nõudeid, luua just enda vajadustele sobiv töökeskkond ja muuta kogu tootmisprotsess energiatõhusamaks.

JOIK kaubamärgi looja ja ettevõte juhi Eva-Maria Õunapuu sõnul on JOIK alati käinud loodusega ühte sammu, seetõttu on see asukoht JOIKi jaoks nagu loodud.“ Ta lisab: „Meie oma maja on järgmine suur samm JOIKi arengus. Uus maja vastab täpselt meie vajadustele, saame viia oma tootmise uuele tasemele ning integreerida parimaid kaasaegseid säästva energia lahendusi.“

Hoone ehitab COMBICON OÜ, mille esindaja Kaupo Koitla sõnas maja karbi valmimise puhul toimunud sarikapeol: „Majanduslikult keerulistel aegadel võtavad nii suuri projekte ette ainult need, kes teavad, et nad ajavad õiget asja. Meil on au olla partneriks sellel suurel sammul JOIKi teel.“

JOIK

JOIK bränd loodi aastal 2005 ja tänaseks on tegu rahvusvaheliselt tunnustatud ja ulatusliku tootevalikuga kaubamärgiga, mille looduskosmeetika ja koduspaa tooteid armastatakse nii Eestis kui paljudes ekspordiriikides. Eestis sündinud ja kasvanud JOIK saab jätkuvalt innustust Eesti imelisest loodusest. Ühendame parima loodusliku tooraine moodsa teaduse, disaini ja põhjamaiste nahahooldustraditsioonidega. Astume alati üht sammu oma väärtustega, oleme looduslikud ja loodust hoidvad, vastutustundlikud ja säästvad ning paneme suurt rõhku disainile ja teeme juba aastaid koostööd Eesti loovinimeste, disainerite ja kunstnikega, mis väljendub nii meie tootedisainis kui ka limiteeritud erikollektsioonides. JOIK brändi areng ja firma kasv on olnud loogiline ja orgaaniline ning meie teed palistavad mitmed “esimesed”: näiteks tõime esimestena Eestis müügile looduslikust vahast lõhnaküünlad, pakkusime esimese Eesti kosmeetikafirmana oma toodete advendikalendrit ja hankisime esimestena kogu JOIK Organic kosmeetikabrändile COSMOS sertifikaadid. Aastal 2022 tulime esimese Eesti tootjana välja dekoratiivkosmeetika sarjaga nimega JOIK Organic Beauty.

www.joik.ee

 

COMBICON OÜ (www.combicon.ee) on 2017. aastal loodud Eesti turule keskendunud ehituseettevõte, mis teostab üld- ja elamuehituse töid ning juhib kinnisvara arendusprojekte.