JOIK toode võitis ülemaailmsel võistlusel parima mahetoote auhinna

Pexels

12. mail kuulutati välja rahvusvahelise kosmeetikatoodete võistluse Pure Beauty Global Awards võitjad. Suur rõõm on näha võitjate seas ka Eesti looduskosmeetika lipulaeva JOIK toodet. JOIK Organic Isepruunistuvad tilgad näole tõid võidu koju väga prestiižikas mahetoodete kategoorias ja kannavad nüüd uhkusega märki - Best New Organic Product 2021.

„Esitasime sellele võistlusele 4 toodet ja saime aprilli keskel teada, et oleme kõigi neljaga jõudnud eri kategooriates 20 finalisti hulka. Ainuüksi see oli suur saavutus, sest võistlusele esitatakse sadu tooteid üle maailma. Eileõhtune uudis võidust mahetoodete kategoorias tegi meid aga eriti rõõmsaks,“ ütleb JOIK brändi looja ja firma juht Eva-Maria Õunapuu. „Nägime palju vaeva ja hankisime 2019. aastal esimese Eesti kosmeetikatootjana kogu JOIK Organic brändile sertifikaadid ja nüüd on tore näha, et meie mahetooted leiavad rahvusvahelisel tasemel tunnustust.“

Kõik JOIK Organic brändi tooted on sertifitseeritud EcoCerti poolt COSMOS standardi alusel.  2020. aasta kevadel välja toodud isepruunistuvate toodete sari on saanud juba ridamisi auhindu nii kodu- kui välismaal - tooted on pälvinud näiteks Anne & Stiili ilulemmiku tiitli, Beauty Shortlist Awards finalistikoha ja samuti on Isepruunistuvad tilgad valitud ajakirja EMA ilusa elu giidi.

Londonis baseeruv rahvusvaheline võistlus Pure Beauty Global Awards on mõeldud nii suurtele kui nišibrändidele, mis on viimastel aastatel alustanud eksporti uutesse ekspordiriikidesse. Võistlus aitab brändidel saavutada suuremat rahvusvahelist tuntust. Pure Beauty Global Awards võitjad valib välja ekspertidest koosnev paneel ja nii finalistid kui võitjad tuuakse välja Pure Beauty ajakirjas, mis on hinnatud väljaanne ostujuhtide, distribuutorite ja ka kosmeetikatootjate seas.