BASF UAB

 
Aadress
BASF Agro, Lambertu iela 33 B, Mārupe LV-2167, Latvia
Esindaja
Signe Egle
E-post
signe.egle@basf.com
Telefon
+37126488199

Tegevusvaldkonnad
Keemiatooraine levitamine ja hulgimüük
Keemiliste ainete (toorainete) tootmine ja müük
Pesu- ja puhastuskemikaalide tootmine ja müük

BASF-is me loome keemiat jätkusuutliku tuleviku jaoks – ja oleme seda teinud juba 150 aastat. Maailma juhtiva keemiaettevõttena ühendame majandusedu keskkonnakaitse ja sotsiaalse vastutustundega. Teaduse ja innovatsiooni kaudu võimaldame oma klientidel peaaegu igas tööstusharus vastata ühiskonna praegustele ja tulevastele vajadustele. Meie tooted ja lahendused aitavad säästa ressursse, tagada toitumist ja parandada elukvaliteeti. Meie meeskonnaliikmed töötavad iga päev uuenduslike lahenduste väljatöötamisega klientidele üle kogu maailma. Meie töötajate kirg, kujutlusvõime ja sihikindlus on turuliidri edu jaoks üliolulised.

Me juhime oma kuut segmenti mööda väärtusahelaid, et rahuldada klientide vajadusi diferentseeritud lahenduste ja äristrateegiatega:

Kemikaalid: segment varustab BASF-i teisi segmente ja kolmandatest osapooltest kliente põhikemikaalide ja vahesaadustega.

Materjalid: segment pakub täiustatud materjale ja nende lähteaineid plasti- ja plastitöötlemistööstusele.

Tööstuslikud lahendused: segment arendab ja turustab koostisosi ja lisaaineid tööstuslikeks rakendusteks.

Pinnatehnoloogiad: segment pakub keemilisi lahendusi pindadele, nagu akumaterjalid ja autokatted.

Toitumine & Hooldus: segment toodab koostisosi ja lahendusi tarbijarakendusteks, näiteks toitumise ja isikliku hügieeni jaoks.

Põllumajanduslahendused: segment on integreeritud seemnete, taimekaitse- ja digitaaltehnoloogiate ja -lahenduste pakkuja.

Eestis tegeleb BASF põhiliselt põllumajandus lahenduste segmendiga.